Мова: English | Українська

Професійні характеристики | Контакти


  

З 1991 року видавничими та редакторськими послугами скористалися як українські, так і північноамериканські найвизначніші за рейтингами журналу «Fortune–500» компанії, а також приватні та громадські орґанізації, дипломатичні місії. До них належать, зокрема, наступні:

AC Nielsen, United Technologies, Carrier, Monsanto, Альфа-Банк, Rothmans, Opel, Avis, ISR, Siemens, FelPro, ЮНІСЕФ, УВКБ ООН, ПРООН в Україні та Узбекистані, USAID, Bizpro, Науково-технологічні центри України, Партнерство заради прозорого суспільства, Вінрок Інтернешнл, Український жіночий фонд, Карітас-спес, Посольства Канади, Південної Африки та Італії в Україні, Посольство Австралії у Москві, Bradman's Guides, Шлюмберже, Київська міжнародна школа (KIS), Porcelain Dental, Банк «Фінанси і кредит», УкрЕнерґоЗбут, Товариство митців «Доля» (Чикаґо).

Інші послуги для клієнтів:

Конференції «Пошук Україною своєї державності» (Ukraine's Quest for Nation Statehood Conferences), Вашинґтон ґруп, Чикаґо ґруп, Київський політехнічний інститут (факультет менеджменту), AISEC, Дипломатична академія під патронатом Міністерства закордонних справ, Конференція Європейської Комісії з питань інвестування (Одеса), Ґеономіка–конференція для бакалаврів з бізнес-адміністрування (Київ), ВВС (Лондон і Київ), Радіо Свобода, Kontakt TV (Торонто), Global News (Канада), Сафарі (Київ), Дзеркало тижня (Київ), Maclean's (Канада), The Ukrainian (Київ), Ukrainian Weekly (Джерзі Сіті), Delta TV (Київ).

 © Л.О. Волянська

 Розробка: Bativan Design

Всі матеріали, опубліковані на даній сторінці є власністю Л.О. Волянської. Перепублікація текстів можлива лише за наявності письмової згоди автора. Це правило не поширюється на короткі цитати. При цитуванні посилання на автора є обов’язковим.